אודות

המתמטיקה בין אם נודה בכך ובין אם לאו, מהווה חלק אינטגרלי וחשוב משגרת חיינו, החל מחישוב העודף במכולת או הנחות סוף העונה ברשתות השיווק ועד לשימוש יום יומי בדוחות, חישובים, וגרפים במקום עבודתינו.

המתמטיקה בנויה מאבני יסוד לוגיים אשר נבנים אחד על גבי השני ויחד יוצרים מגדל מפואר, עם זאת כאן גם טמון מקור הקושי בענף המתמטיקה שכן ברגע שאחד היסודות חלשים מתעוררת בעיתיות להתקדם הלאה ולבנות עליו מבנה יציב.

מסיבה זו לטעמינו, בעבור תלמידים רבים מהווה מקצוע המתמטיקה מקור לאנטגוניזם, חשש ותסכול. אולם, אנו מאמינים שכאשר לומדים את המתמטיקה בצורה יסודית ומובנית, צעד אחר צעד, המשימה הופכת לפשוטה, נעימה ומספקת.

וכך למעשה הספר בנוי, צעד אחר צעד, שלב אחר שלב במטרה לשנות את הדעה הקדומה והפחד שקיים בקרב בני הנוער. חשוב לציין כי ספר זה נוצר ורעיונו נולד מתוך השטח, קרי אלפי שעות לימוד ותרגול עם תלמידים ברמת השאלון ונותן מענה וחשיבה מרמת הבסיס הנמוך ביותר ועד לרמת הפתרון הגבוה ביותר.

ספר זה יקנה מענה אמיתי, פשוט, מדוייק ומכוון לתלמידי הבגרות, הניגשים לשאלון הראשון, הוא כתוב בתצורה של בניית התלמיד מהקל אל הקשה, כאשר הדגש הוא על ליווי התלמיד שלב אחר שלב עד לפתרון וזאת במטרה לייצר הצלחה מירבי כבר עם תחילת דרכו של התלמיד בעולם הבגרויות ומתוך אמונה אמיתית כי הצלחה מביאה הצלחה.