שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

שאלה: למי מיועד מסלול הבוקר לבגרות אקסטרנית?

תשובה: המסלול מיועד לתלמידי כיתות ט – יב אשר מעוניינים ללמוד במסלול אקסטרני שוטף, מקצועי ואישי ולהשיג תעודת בגרות מלאה וכלים משמעותיים לחיים במספר שעות לימוד ביום.

שאלה: כמה תלמידים לומדים במסלול הבוקר לבגרות אקסטרנית ?

תשובה: השיעורים מתקיימים בקבוצות לימוד קטנות מאוד ולעיתים גם בשיעורים אישיים.

שאלה: באיזה מקצועות אתם מציעים שיעורים פרטיים?

תשובה: אנחנו מציעים שיעורים פרטיים במתמטיקה, אנגלית, לשון, הסטוריה, תנ”ך, אזרחות, ספרות, כימיה ופיסיקה. ניתן ללמוד גם מקצועות נוספים על בסיס זמינות המורים שלנו.

שאלה: כמה זמן נמשך שיעור פרטי?

תשובה: שיעור פרטי נמשך שעה אקדמאית (45 דקות) כאשר לקראת מבחנים, מתכונות ובגרויות אנו מקיימים מרתונים וקורסי הכנה לבגרות בהם משך השיעור עולה עד ל 150 דקות למפגש.

שאלה: כמה שנים אתם עוסקים בשיעורים פרטיים?

תשובה: אנחנו מלמדים כבר 11 שנים בהנאה ותשוקה רבה וזכינו ללוות אלפי תלמידים להצלחה.

שאלה: מה הייחוד שלכם?

תשובה: המורים הפרטיים שלנו הם מקצוענים ונותנים את הלב בכל שיעור. אנו מאמינים בכל תלמיד ומתאימים את עצמנו לכל תלמיד ותלמיד (מכאן השם שלנו Your Way 😊) דבר נוסף שחרטנו על דגלנו הוא הבית החם שאנו מציעים לתלמידינו – הרבה מעבר ללימוד פתרון תרגילים ובעיות, כל תלמיד עבורנו הוא סיפור מדהים.

שאלה: מה מציעים חוגי האנגלית לכיתות א’–ד’ ?

תשובה: חוגי האנגלית שלנו נבנו בקפידה על מנת לתת תוכנית מדורגת מקצועית וכמובן מהנה לתלמידים והמטרה שמהר מאוד הם יזהו את האותיות, יכירו אוצר מילים ויפתיעו אתכם ההורים בכמה הם מבינים!

שאלה: כמה תלמידים לומדים בחוגי האנגלית בקבוצה?

תשובה: בכל קבוצה לומדים 5-6 תלמידים.

שאלה: מה מקבלים בקורס הכנה לצו הראשון?

תשובה: בקורס מקבלים מפגשי לימוד פרונטליים ממורה מנוסה שהכינה וליוותה אלפי תלמידים ביום הצו הראשון. המפגשים מכינים את התלמידים לכל סוגי השאלות: כמותי, מילולי, סימול עברית ולראיון האישי. במהלך הקורס יקבלו התלמידים גישה מלאה לתרגולים באתר של כל חומרי הלימוד ויחוו סימולציות בחינה לכל נושא וסימולציה מסכמת.

דברו איתנו

מעונינים שנציג יחזור אליכם לתיאום פגישת ייעוץ.
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לפגישת ייעוץ חינם

054-2596433