שיעורים פרטיים באנגלית

אנגלית היא אחת השפות המדוברת ביותר בעולם, עם כ- 2 מיליארד דוברים ברחבי העולם.
האנגלית היא השפה העשירה ביותר בעולם ואוצר המילים בה נאמד בכמיליון מילים שונות – פי 10 משפות מובילות אחרות בעולם.  היום בעידן האינטרנט והגלובליזציה אנגלית שוטפת מהווה יתרון עצום ופותחת ערוץ תקשורת לכל העולם.

לאור זאת, שיעורים פרטיים באנגלית ניתנים לפלחים מגוונים באוכלוסיה כאשר לכל אחד צרכים שונים.

שיעורים פרטיים באנגלית לתלמידים
חברת Your Way מספקת שיעורים פרטיים באנגלית לתלמידים בכל הגילאים ולכל הרמות, החל מהקניית היסודות לתלמידי בית הספר היסודי ועד להכנה מלאה לבחינת הבגרות באנגלית ברמה של 3 יח”ל, 4 יח”ל ו- 5 יח”ל.
בנוסף שיעורים פרטיים באנגלית ניתנים לתלמידי מכינות קדם אקדמאיות וקורסי חובה במוסדות להשכלה גבוהה.

שיעורים פרטיים באנגלית לשיפור השפה והעשרה
חברת Your Way נותנת מענה גם לאלו מכם הרוצים לשפר את שטף הדיבור, להתכתב עם חברים בחו”ל, או להעשיר ולהעמיק את הידע בשפה. בעזרת צוות מורים פרטיים מיומן ניתן לבנות תוכנית לימוד אישית המשלבת דיבור, כתיבה, הרחבת אוצר המילים והטמעה של יסודות השפה על פי הצורך והקצב שלכם. במהלך השיעורים הפרטיים יפנו

אנו מאמינים כי המפתח להצלחה בשיעורים פרטיים באנגלית טמון בכימיה שנוצרת בין התלמיד למורה הפרטי וביכולת של המורה להתאים עצמו לצרכים והיכולות הספציפיות של כל תלמיד. לשם כך חברת Your Way מחזיקה מורים פרטיים בעלי ניסיון עשיר בתחום ההוראה הפרטית אשר עבר תהליך מיון מקיף וקפדני וזאת על מנת להבטיח שלקוחותינו יהנו מרמת השירות הטובה ביותר בענף. מורינו יתאימו את התכנים וקטעי הקריאה לכל תלמיד בהתאם לתחומי העניין שלו וע”י כך יעודדו אותו לקרוא ולהטמיע את החומר הנלמד.

המורים הפרטיים שלנו יגיעו אליכם הביתה ויעניקו לכם שיעור פרטי באנגלית באווירה נעימה, בסביבת הלימודים הנוחה לכם ללא כל צורך בנסיעות ולוגיסטיקה מורכבת.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת,

צוות Your Way