שיעורים פרטיים בלשון

כל שפה בנויה מכללים לוגיים בסיסיים אשר מנחים אותנו כיצד עלינו להשתמש באבני היסוד של השפה (שמות, פעלים, זמנים, גופים וכד’). לאור זאת, אנו סבורים כי שיעורים פרטיים בלשון צריכים לסייע לתלמיד להבין, לתרגל ולהטמיע את הכללים הללו על מנת שיוכל לישמם בהצלחה.

במקצוע הלשון אנו מבינים כי אוצר מילים הינו חלק עיקרי ביכולת ההבעה בע”פ ובכתב כאוסף של פרחים אשר מסוגלים ליצור מכלול עשיר של רגשות, תחושות ודרכי ביטוי שונות.

חברת Your Way מציעה שיעורים פרטיים בלשון לכל הגילאים ולכל הרמות, החל מבית הספר היסודי ועד להכנה מלאה לבחינת הבגרות בלשון.

אנו מאמינים כי המפתח להצלחה בשיעורים פרטיים בלשון טמון בכימיה שנוצרת בין התלמיד למורה הפרטי וביכולת של המורה להתאים עצמו לצרכים והיכולות הספציפיות של כל תלמיד. לשם כך חברת Your Way מחזיקה מורים פרטיים בעלי ניסיון עשיר בתחום ההוראה הפרטית אשר עבר תהליך מיון מקיף וקפדני וזאת על מנת להבטיח שלקוחותינו יהנו מרמת השירות הטובה ביותר בענף.

המורים הפרטיים שלנו יגיעו אליכם הביתה ויעניקו לכם שיעור פרטי בלשון באווירה נעימה, בסביבת הלימודים הנוחה לכם ללא כל צורך בנסיעות ולוגיסטיקה מורכבת.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת,

צוות Your Way